تغییر رنگ چشم با سابلیمینال

اگر میخواهی رنگ چشم دلخواه خودتو داشته باشی ، این مطلب رو از دست نده.

قطعا هر شخصی تاحدودی با قدرت بی نهایت ضمیر ناخودآگاه آشنایی دارد.

تمامی اطلاعات رفتاری ، فیزیکی و روحی ما انسان ها تحت کنترل ناخودآگاه که شامل 95 درصد ظرفیت مغزی ما را برعهده دارد است.

اما چطور میتوانیم به ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنیم و در جهت تغییر رنگ چشم خود از آن استفاده کنیم؟

ما با تلقین کردن یک موضوع خاص در ذهن خودآگاه خود ، آن موضوع را به ناخودآگاه می سپاریم.

ناخودآگاه وظیفه اجرایی کردن آن مسئله را دارد، درست همانطور که به یک خوراکی ترش فکر میکنیم و بزاق دهانمان شروع به ترشح کردن میکند . درواقع ناخودآگاه هرچیزی را که ذهن خودآگاه ما برای او میفرستد را به اجرا در می آورد.

سابلیمینال، به پیام های زیر آستانه ای میگویند که مانند تلقینات خودآگاه عمل میکنند که با فرکانس های خاصی تنظیم شده اند و بر روی یک موسیقی آرام قرار میگیردند و با تاثیر بر روی ناخودآگاه برای ایجاد تغییرات هدفمند ، در جهت دلخواه مانند تغییر رنگ چشم ، افزایش قد ، زیبایی ، سلامتی و هر تغییری در حالت فیزیکی و روحی استفاده میشوند.

سابلیمینال ها برای تاثیر گذاری باید بومی باشند به این منظور که به زبان مادری خودمان باشند تا اثر و نتیجه دهی قطعی را مشاهده کنیم.

در اینجا میتوانیم برای علاقه مندان از یک منبع معتبر و فارسی برای سابلیمینال های با بازدهی بالا را نام ببریم که تاکنون سابلیمینال های اختصاصی مختلفی در زمینه های زیبایی و سلامتی تولید کرده است.

حقیقت پنهان (hiddenfact.ir)

این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی های مختلف در زمینه فرکانس و صدا یکی از با کیفیت ترین و اثربخش ترین تولید کنندگان سابلیمینال (پیام های زیرآستانه ای) در ایران هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *