نیمکت اینترنتی

تحصیل و آموزش از سنین طفولیت تا تحصیلات تکمیلی، ذهن افراد را مشغول کرده است. بین علمای فن هم اختلاف هست که بالاخره آموزش از کی شروع می شود؟ قبل از تولد؟ دوسالگی؟ یا 6 سالگی؟ خوب این بجث را میگذرایم تا اهل فن و تخصص در موردش حرف بزنند. هر موضوعی که نیاز جامعه باشه، در مورد رسانه های متعدد ایجاد میشه. با اینکه بودجه بسیار بزرگی در حوزه آموزش در گردش است و لیکن صاجبان سهم درشت از این بازار خدماتشان گران و برای خواص است. اینترنت بستر پایه ای و جذابش خدمات رایگان است، از این روی نیمکت اینترنتی قصد دارد خدمات رایگان خود را برای خانواده ها، دانش آموزان، دانش جویان، معلمین و اساتید دانشگاه و فعالان تحصیلی ارائه کند. بخش های اصلی سایت نیمکت:

از ویژگی های این وبلاگ ها، امکان ارسال عکس و ویدئو بدون نیاز به هاست خارج از سایت ندارد. در دسته بندی مناسب لیست می شود و تلاش برای جذب بازدید کننده تخصصی داریم.

کلیه اعضا سایت می توانند در مورد موضوع های متناسب با سایت (موضوعات آموزشی و پژوهشی) بحث و گفتگو کنند.

در این بخش دانش چویان عزیز می توانند کتاب و لوازم و ابزارهای اضافی شون را برای فروش بگذارند یا اگهی خرید بدهند. آگهی ها رایگان است.

در این بخش شما را در جریان جدیدترین خبرهای مربوط به حوزه درس و تحصیل قرار می دهیم.

کتاب و لوازم مورد نیاز دانش چویان و دانش آموزان در این بخش برای فروش ارائه خواهد شد.   شروع میکنیم، پیش میرویم . .شما هم اگر پیشنهادی دارید، خوش آمدید . . . نیمکت برای همه جا داره . .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *