داستان عکس پرینت چیست؟

عکس از موضوعاتی است که در اینترنت بیش از سایر موضوع ها و هنرها رشد داشته است. بیشترین ارائه کار هنری، مربوط به عکاس هاست. یکی از پر ببیننده ترین صقحات اینترنت، فتوبلاگ ها و سایتهای مربوط به عکس است.
در جهت سرویس دادن به کاربرانی که با عکس سروکار دارند سایتهای بزرگی ایجاد شده اند منتها وقتی صحبت از عکس به میان میاد، عکس های برهنه از بانوان (یکی از بیشترین و پرببیننده ترین صقخات اینترنت) در صدر است و همین موضوع باعث شده تا در داخل کشور دسترسی به این گونه سایتها محدود شود. سایتهایی مثل فلیکر (بهشت دوستداران عکس) فتوسیگ، پیکاسا و ازاین قبیل که برای آپلود، اشتراک و تماشای عکس ایجاد شده است براحتی در دسترس نیستند.
photo-ax-print.jpg
اما این نیاز از بین که نرفته، هیچ، بی جواب هم مانده! دوستان خوش فکری که خانه چاپ و طرح را به عنوان یک مرکز مدرن چاپ دیجیتال راه اندازی کرده اند، برای رفع این نیاز کاربران و عکاسان ایرانی راه مشالهی را در ایران شروع کرده اند.
عکس پرینت با این شعار آمده است:
عکس پرینت:
عکاسخانه اینترنتی
در عکس پرینت عکسهایتان را آرشیو کنید،
با دوستانتان به اشتراک بگذارید
و از آنها سفارش چاپ بدهید
سفارش چاپ عکس با کیفیت حرفه ای و دریافت توسط پست پیشتاز
پرداخت توسط کارتهای بانکی عضو شتاب (با قابلیت پرداخت اینترنتی)
در دیداری که هفته گذشته از سیستم عکس پرینت داشتم، دقت و وسواس دست اندرکاران را به شکل تحسین برانگیزی از نزدیک ملاحظه کردم. برای اینکه عکس های سفارش دهندگان اشتباه نشود، از سیستم های نرم افزاری بسیار کارآمدی استفاده می کنند که نرخ اشتباه را به حداقل می رساند. کیفیت مطلوب چاپ و روش بسته بندی وارسال منظم می تواند باعث رشد این سیستم شود.
راستی، چاپ 10 عکس اول رایگانه! بشتابید . . .

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *